1 / 1
36*1.5W LED Flat Par Light 3 in 1 (RGB)
57 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.12.2021 08:46

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

36*1.5W LED Flat Par Light 3 in 1(RGB)

Source lifetime: 50,000 hours
Power supply: AC90V-240V/50-60Hz
Beam angle: 25°
Control mode: Auto/Sound/DMX/Master-slave
DMX channels: 6
N.W./G.W: 1.2/1.4KG
Size: 175*185*100mm
Packing: 18PCS/CTN
Feature: plastic housing, different color for
option, speed adjustable.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам