1 / 1
RGBW 36x12w WASH moving head
590 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.12.2021 08:49

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

RGBW 36x12w WASH moving head

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам