1 / 1
54*3W Par Light- 3-in-1
95 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.12.2021 09:04

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Light source: 54*3W LED(R12/G18/B18/W6) or
RGB 3 in 1
Source lifetime: 50,000 hours
Power supply: AC90V-240V/50-60Hz
Beam angle: 25°
Control mode: Auto/Sound/DMX/Master-slave
DMX channels: RGBW-8; 3 in 1-3/7
N.W./G.W: 2.5/3KG
Size: 250*250*360mm
Packing: 4PCS/CTN
Feature: Die-casting aluminum housing, full
color changing effect, (can special order series
connect power supply cable).

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

36*1.5W LED Flat Par Light 3 in 1 (RGB)

57 €

100W Bubble Machine

150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам