1 / 1
100W Bubble Machine
150 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.12.2021 09:12

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Voltage:

110-220V 50/60Hz

Power:

100W
Lightsource: no
Mode:
oil consumption: 4.8 L/h: spray distance of 5 meters,remetor control operation and manual operation .

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

100W Bubble Machine

150 €

LE39RGB

64 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам