1 / 4
Renoviran polun. stan 47m2 plus podrum na 1 spratSkopje Seve
36.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.12.2021 09:44

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

47 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Boro Menkov 3/1-2, Skopje Sever

Se prodava renoviran polunamesten stan vo Skopje Sever, 40.12 m2 plus terasa 7 m2= total 47m2 plus podrum na prvi sprat. Stanot ima moznost za prodolzuvanje na terasata i dobivanje na dupla kvadratura. Prikazani se sliki od zgradata sporti nea so prodolzena terasa i dupla kvadratura.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

suzana zhivkova
Потврден огласувач
078344311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам