1 / 7
VOLSVAGEN CADY
68 €
02.05.2022 19:27

Брвеница / Тетово

VOLSVAGEN CADY
Milage:98.000

Reifen: 95 %

Gearbox manuel

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам