1 / 3
Ford Tourneo - Conect - 2010 KLIMA
4.600 €
07.06.2022 07:45

Брвеница / Тетово

Ford Tourneo - Conect
- 2010god
- 1.8 Dizel
- 90 ks
- so 4 novi gumi

Plateni site davacki i registriran

Uvezeno e od Germanija vo perfektna sostojba
Za poveke inf 071787148

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам