1 / 8
RENAULT SCENIC 2
2.400 €
Цената не е фиксна
14.07.2022 17:34

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

RENAULT SCENIC 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krume
Потврден огласувач
078321749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам