1 / 7
APKAN 2 m. + CILINDAR
1.500 €
08.11.2022 08:24

Битола / Битола

Prodavam apkan 2m. Vo perfektna sostojma malku koristen i cilindar od 1.05m. Vo perfektna sostojba apkanot 1500 € a cilindroto 800 € vredat da se vidat vo sekoe vreme info.075 693 030 Goce

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076365600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам