1 / 2
Iphone 7Plus Red product 256GB GONI
220 €
Цената не е фиксна
08.01.2022 12:17

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7 Plus Red

Боја:

Red

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava Iphone 7 Plus Red Product 256 GB kako nov

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

GONI MOBILE
Vienska 22
Потврден огласувач
076528747
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам