1 / 1
Се продава нива во близина на Берово
1 €
12.03.2022 13:10

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива на месност Раскрсница до патот накај Абланица. Земјиштето е со квадратура од 5000m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vojo
Потврден огласувач
071256108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам