се продава градежно земјиште од 2000м2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.12.2021 15:37

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

се продава градежно земјиште од 2000м2 КП бр.6096 место викано Динкот.Земјиштето се наога во близина на грчките згради, покрај кој треба да минува главниот пат, кој ке излегува на железничката станица.Инакун земјиштето е на прво ниво.Цена по договор..

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Elka
Потврден огласувач
078447330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам