1 / 4
OBLEKA и OBUVKI ,Maska,zenska i detska
По Договор
29.12.2021 18:31

Скопје Центар / Скопје


*Бордо штикли бр.35 висина на штикла 12 cm-ЦЕНА 500 ден.
*Црни чизми бр.36 висина на штикла 7cm ЦЕНА 800 ден (многу малку користени)
*Кремова ташна ,средна големина со две големи прегратки и една мала напред,и две рачки голема и мала (големата може да се откачува и закачува )нова воопшто не користена ЦЕНА 250 ден.
*Розева голема ташна,нова воопшто не користена со 2 прегатки една малетка и голема ЦЕНА 250 ден.

Цените се фиксни!

Бр за контакт 071 252 125

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
071252125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам