1 / 8
OBLEKA и OBUVKI ,Maska,zenska i detska
По Договор
29.12.2021 18:35

Скопје Центар / Скопје

*Темно црвенкасти чизми,бр 38,шпиц,високи до под колена,висина на штикла 10cm ЦЕНА 600 Ден. (Многу малку користени 1-2 пати)
*Ташна со виолетови цветови,една голема прегатка,средна големина. ЦЕНА 250 ден
*Сина ташна со една голема прегратка,воопшто не користена ЦЕНА 250 ден.
*Женска јакна S големина кожена,на ракавот е малку зашиена но тоа не се знае. ЦЕНА 500 ден.
*Крем џемпер со цирикони,плетен дебел,големина S/M ЦЕНА 300 ден
*Зелена блуска S/M ЦЕНА 150 ден.
*Фармерки 34 број,сиви залепен модел
ЦЕНА 400 ден.

Цените се фиксни!
Тел. 071 252 125
Има други огласи со облека од овој број!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
071252125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам