1 / 9
OBLEKA и OBUVKI ,Maska,zenska i detska
По Договор
29.12.2021 18:38

Скопје Центар / Скопје

Машка јакна кожена, S/M малку има гребнатини на ракавите ЦЕНА 500 ДЕН
*Маслинеста кошула воопшто не носена,S/M материјал полиестер ЦЕНА 300 ден
*Бордо детско есенско палтенце,10-13 години големина,женско. ЦЕНА 200 ден.
*Бордо сукња, 14-16 год. Големина, не многу кратка со ластик,материјал полиестер. ЦЕНА 200 ден.
*Бел фустан S/M,еднаш носено.ЦЕНА 500 ден.
*Фармерки bershka Xs/S,тесен модел ЦЕНА 500 ден.
*Тексас јакна,големина S/M ЦЕНА 400 ден.
*Зимска детска јакна,со крзно,долга со капа,големина 12-13 год. ЦЕНА 600 ден.

Цените се фиксни!
Тел 071 252 125
Има и други огласи од овој контакт со облека.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
071252125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам