1 / 3
OBLEKA и OBUVKI ,Maska,zenska i detska
По Договор
29.12.2021 18:39

Скопје Центар / Скопје

Патики NIKE оригинални,35.5 број, ЦЕНА 600 ден.
*Ролери со силиконски гуми,предните гуми светкаат,бр 38. Се прават до 42 број. ЦЕНА 1700 ден.

Цената е фиксна!
Тел 071 252 125
Има и други огласи со облека и обувки од овој контакт!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
071252125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам