1 / 6
OBLEKA и OBUVKI ,Maska,zenska i detska
По Договор
29.12.2021 18:42

Скопје Центар / Скопје

*Машки патики бр. 45. ЦЕНА 600 ДЕН
*Женски чизми бр.36 ЦЕНА 600 ДЕН
*Сандали со ѕвезди,само еднаш носени!Висина 10 cm Бр.37 ЦЕНА 800 ДЕН

Цените се фиксни!
Тел. 071 660 637
Има и други огласи од овој контакт,со облека и обувки!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Xx
Потврден огласувач
071252125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам