1 / 3
Napapijri
60 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2022 20:52

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Окер

Jaknata e nova ne oblecena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

.................
Потврден огласувач
071308328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам