1 / 3
Prodavam Onkyo&Bose acoustimas 7
111.111 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 19:34

Скопје Центар / Скопје

Audio resiver 607
Cd pleer 7111-gratis

Zacuvani..zvucno odlicni.

Se prodava ne se menuva.
Prevzemanje na lice mesto. Kicevo

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075475057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам