1 / 6
ZVUCNICI DYNACORD
8.500 МКД
03.04.2022 13:55

Свети Николе / Свети Николе

Prodavam zvucnici Dynacord. Zvucnicite se po dve 12ki vo kutija i se vo perfektna sostojba i zvucat odlicno. Cena na zvucnicite 150evra a so Stalki 190evra

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
077828975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам