1 / 7
Se Prodava vozilo
6.900 €
26.05.2023 12:41

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se Prodava BMW X3 ili zamena za poeftino vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
070543705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам