1 / 12
Ski snowboard i cizmi za niv NAJPOVOLNO!!!
70 €
28.01.2023 12:06

Битола / Битола

Ski uvoz od Svajcarija po najdobri ceni vo Bitola.
Skii i snowboardi za vozrasni i deca i cizmi za istite.
Steki Naocari i Kacigi novi i polovni!

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
079369919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам