1 / 12
Apartmani SAS
1 €
04.06.2023 19:23

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

3

Греење:

Централо

Se izdavaat 3 apartmani izgradeni 2021 god. na 1 km od centar:
- Apartman 35m² za 4 lica raspolaga so spalna i agolna garnitura na pustanje, klima, kujna, kupatilo, terasa, tv, wi-fi.
- Apartman 30m² za 4 lica raspolaga so spalna i agolna garnitura na pustanje, klima, kujna, kupatilo, terasa, tv, wi-fi.
- Apartman 26m² za 3 lica raspolaga so spalna i fotelja na pustanje, kujna, kupatilo, terasa, tv, wi-fi.
Stefce: 071/279-544 Jordan: 071/273-125

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Stefco
Потврден огласувач
071279544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам