1 / 5
Dukan na gradski pazar vo Negotino
1 €
10.01.2022 10:08

Неготино / Неготино

Квадратура:

41 m²

Греење:

Струја

Se iznajmuva dukan na gradski pazar vo Negotino.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ilija
Потврден огласувач
071259996
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам