1 / 2
Alfa gt hauba delovi
150 €
09.08.2022 13:28

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

GT

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Haubata ne e ostetena zdrava e zemena na greska

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

cCc
Потврден огласувач
071229326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам