1 / 1
Se prodava niva/plac vo Star Dojran
45.000 €
30.12.2021 17:05

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

6500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva/plac vo Star Dojran

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Порта Бела Дојран
Потврден огласувач
070472324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам