1 / 12
izdavam vila za nova godina
1 €
30.12.2021 19:50

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

4,5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

sonceva dolina

slododna za nova godina so centralno greenje i kamin na derva isklucivo familjarni ludje kapacitet 6 do 8 tv wi fi

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Meti
Потврден огласувач
070215561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам