1 / 4
Продавам Слушалки Razer Kaira Pro - како Нови
5.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.09.2022 20:33

Скопје Центар / Скопје

Добиени се на поклон пред 2 месеци.
Користени се 15 мин.
Буквално се Нови.
Најнов модел на Razer.
Екстремно Квалитетни слушалки како за Гејмери така и за нормални корисници.
Многу удобни.
Koлку што видов ги нема кај нас.
Донесени се од Бугарија.
Слушалките се компатибилни со Хbox i Pc.
Можат да работат и со Wifi(за помала латенција за истото е потребен адаптер) i Bluetooth 5.0.
Имаат дривер 50мм со многу добар Бас.

https://www.razer.com/console-headsets/Razer-Kaira-Pro-for-Xbox/RZ04-03470100-R3U1

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава / Можна е замена од:

Оливер
Потврден огласувач
071369930
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам