1 / 8
Velosiped
3.000 МКД
Цената е фиксна
18.08.2022 22:52

Кочани / Кочани

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

Останато

- Shimano 18 brzini
- Prv sopstvenik, kako nov
- 24ka gumi

!!! Kontakt samo na Viber / What's Up +31633248564 !!!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

D.V
Потврден огласувач
071348525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам