1 / 12
Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles
По Договор
20.03.2023 09:15

Велес / Велес

Број на соби:

1,5

Квадратура:

36 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Vasil glavinov

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov na ubavo mesto ima parkink moze i za povise dena 078 290 922 ili na viber

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

jas
Потврден огласувач
078290922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам