1 / 12
Vila mavrovo
70 €
25.11.2022 08:37

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

4,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

sonceva dolina

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na derva iskluzivo za familjarni luge kapacitet 6 dusi max tv fi wi Vilata se izdava minimum za 3 veceri .vilata se naoga kaj novata cerkva na 1 km ot ski centar

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

meti
Потврден огласувач
070215561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам