Kupuvam garsonjera vo Stip do 12000 evra
По Договор
31.12.2021 00:36

Штип / Штип

Број на соби:

1,5

Квадратура:

24 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Kupuvam garsonjera vo Stip do 12000 evra.
Broj za kontakt 078 514 119 Gjorgi

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078514119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам