1 / 12
Delovi oprema za velosipedi
800 МКД
05.10.2022 13:22

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Delovi oprema za velosipedi
Gumi vatresni nadvoresni
Volani stemovi
Kolce sedista
Glavini
Bidoni drzaci za bidoni
Set alat bidon
Pumpi
Branici
Racki Gripovi

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Polovni gumi schwarble maxxis

12345 МКД

VELOSIPEDI MTB

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам