1 / 9
Se prodava renoviran stan vo cair
1 €
31.12.2021 15:41

Чаир / Скопје

Број на соби:

3,5

Квадратура:

87 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

Pavle ilic 15

Stanot e so mnogu dobar raspored renoviran od vleznata vrata pa do posleden detalj 30000 evra e vlozeno vo stanot i se prodava i so i bez mebel 070217358

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Raif
Потврден огласувач
070217358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам