1 / 6
Kompjuter
400 €
31.12.2021 16:52

Боговиње / Тетово

Prodavam novi BLUE GAMING kompjuter. Napraveni so najkvalitetni komponenti od posledna generacija, odnapred spremeni konfiguracii.
BLUE GAMING V8: Ryzen 3, Vega 8 grafika, 250GB SSD M2 ,8GB GSkill RipJaws Memorija, Metal staklo kukjiste so svetlecki ventilatori i graficki.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

A
Потврден огласувач
070410670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам