1 / 11
Vlecna Sluzba, Slep Sluzba, Towing Service
По Договор
08.07.2022 08:10

Скопје Центар / Скопје

**JAKIMOVSKI TRANS**

🚘🔧 SLEP SLUZBA&SERVICE🔧🚘

🇲🇰🇲🇰TRANSPORT NIZ CELA MK🇲🇰🇲🇰

🆘Transport na sekakov vid na patnichki vozila🆘

🆘Transport na lesni tovarni vozila🆘

🆘Transport na osthteteni i neispravni vozila🆘

🔝Transport na prikolki,chamci, gradezni masini🔝

**OTKUP NA VOZILA**

💰 VRSIME NAPLATA I SO FAKTURA💰

📲 077900711📲
📲 077900711📲
📲 077900711📲

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077900711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам