1 / 12
TOURAN 2.0 TDI 2005/6
45 €
19.06.2022 21:18

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭🇨🇭TOURAN 2.0 TDI 2005/6 🇨🇭🇨🇭
I ARDHUR NGA CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
KRETA TPAGUERA DERI NE NUMRA
MUNDET DHE NDRRIM
TEL 070 439 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Shpendi
Потврден огласувач
070610177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам