1 / 2
prodavam jonas oglaend dbs zenski velosiped
60 €
09.09.2022 20:42

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

prodavam norveski zenski velosiped jonas oglaend dbs 1963 godina ...bez ostetuvanja...ubavo.deluva ..

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
070968083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам