1 / 1
Se prodava iPhone 11 Pro Max
600 €
27.01.2022 20:07

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 Pro Max

Боја:

Green

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

iPhone 11 Pro Max
Face ID ✅ True Tone ✅
Battery health 96 🔋
Full Pack so kutija
Bez Grepka, Extra Socuvan
Cena: 600 💶Bez Nikakvi Zameni
Inf 078264240

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
78595621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам