1 / 4
Zelen Laser - Green Laser Pointer - Зелен Ласер - 5 во 1
200 МКД
300 МКД
15.08.2022 18:12

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Novi laseri
rabotat so 2 baterii od po 1,5 volti (vklučeniso laserot)
Imat 5 glavi za razlicni efekti a koga ke se izvadi glavata dava prava linija do nekolku kilometri dalecina.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам