1 / 6
Al bandashi 5 x 100 R17
300 €
23.05.2022 23:31

Струга / Струга

225 45 R 17
Bandashite se komplet so letni gumi so dobra shara
Cenata e fiksna 300 e

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
078450100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам