Prodavam 11 pro 64gb kako nov
500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2022 09:42

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 pro

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

10 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Prodavam 11 pro kako nov
Neverlock
074202567

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Masini
Потврден огласувач
07111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам