1 / 3
Бел бор граѓа
1 €
01.01.2022 14:27

Берово / Берово

Се продава граѓа од бел бор,прва класа,цена по договор.Контак.тел.077640805

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Kamaz
Потврден огласувач
077640805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам