1 / 7
BOSCH HILTA KOMBINIRKA DONESENA OD SVAJCARIJA
5.800 МКД
09.01.2022 08:55

Аеродром / Скопје

MODEL BOSCH GBH 2-28
HILTATA E KOMBINIRKA
SO SDS MAX FUTER
SO 3 OPCII
STEMUVA-BUSI SO VIBRACIJA-BUSI BES VIBRACIJA
FUTEROT SE MENUVA
SE RABOTI ZA ORIGINAL BOSCH
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ BOSCH OVLASTEN SERVIS DONESENA OD SVAJCARIJA
RABOTI PERFEKTNO
SE FUNKCIONIRA NA NEA
CENA 5800 DEN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

XXX
Потврден огласувач
078270579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам