1 / 2
Нова, некористена бебешка подлога за спиење
1.200 МКД
08.11.2022 08:29

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Нова, ниту еднаш некористена бебешка подлога за спиење. Небесно плава боја.
Цена 1200 ден.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Владо
Потврден огласувач
070831255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам