1 / 7
KOMPRESORI ZA AFTOMOBILI.
1 €
27.05.2022 10:01

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Kompresori za koli i dzipovi.
Za na upaljac.
Nogu kvalitetni.
Novi ne koristeni.
Mob za kontakt.
078/806-301.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
078 000 000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам