1 / 4
INTEL XEON E5-1650, 16GB RAM, NVME ssd
11.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.08.2022 11:36

Аеродром / Скопје

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Xeon

Тип на хaрд диск:

SSD

Se prodava desktop konfiguracija
Intel Xeon E5-1650 v.2 3.5Gz
16 Gb ram quad chanel
NVME SSD 250Gb
Nvidia GT730
Instaliran windows 10
Predobar komjuter za graficki programi, igri i slicno

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
070238241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам