Prodavam stan
1 €
01.01.2022 20:12

Виница / Виница

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ul.Nikola Karev

Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
070336454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам