1 / 7
Буков Пелет (Pelet) A-класа Biotherm
320 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
11.01.2022 07:34

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Буков пелет
Цената е франко Кочани минимална количина 70 вреки 1050 кг.
Можна испорака на домашна адреса со доплата за превозот.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Дооел Филаделфија
Кеј на револуцијата бр.14
Потврден огласувач
078344562 078344561 078344749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам