1 / 12
Stan , baraka..
21.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.07.2022 18:48

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

51 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Sutjenska

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,,
Stara gradba , treba da se Renovira …
Ace 075 243 331

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
0038976811407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам